اخبار

1396/05/11
کنفرانس سراسری علمی، تخصصی نهج البلاغه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و با همکاری و مشارکت بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل در 11 آبانماه سال جاری برگزار می گردد. سعید حاجی محمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و دبیر اجرایی کنفرانس سراسری نهج البلاغه ضمن تایید این خبر، از برگزاری این کنفرانس به صورت سراسری در آبانماه سالجاری خبر داد


کنفرانس سراسری علمی، تخصصی نهج البلاغه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و با همکاری و مشارکت بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل در 11 آبانماه سال جاری برگزار می گردد.

سعید حاجی محمدی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و دبیر اجرایی کنفرانس سراسری نهج البلاغه ضمن تایید این خبر، از برگزاری این کنفرانس به صورت سراسری در آبانماه سالجاری خبر داد و این کنفرانس را یکی از رویدادهای مهم فرهنگی در واحد اردبیل عنوان و همه پژوهشگران، محققین عرصه نهج البلاغه را برای شرکت در این کنفراانس دعوت نمود. فراخوان مقاله این کنفرانس بزودی به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و دانشگاههای آزاد اسلامی، همچنین حوزه های علمیه ارسال و در تابلو اعلانات آنها نصب خواهد شد.

دبیر اجرایی کنفرانس همچنین از حضرت آیت ا... سید حسن عاملی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به عنوان رئیس همایش و استاد دکتر مصطفی دلشاد تهرانی به عنوان دبیر علمی همایش یاد کرد و افزود: در این کنفرانس از دو بزرگوار حضرات آیات مکارم شیرازی و ری شهری  به عنوان نهج البلاغه پژوه برتر کشور تجلیل بعمل خواهد آمد.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !